• Понедельник , 28 Сентябрь 2020
Важливі повідомлення

В НУК ім. адмірала Макарова продовжується цикл зустрічей ректора зі студентами

22 листопада пройшла друга зустріч студентів і керівництва Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. Цього разу нагода поспілкуватися з адміністрацією ВНЗ випала студентам Факультету економіки моря та Кораблебудівного інституту. Окрім ректора університету Євгена Трушлякова, зустрітися з молоддю прийшли проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Слободян, начальник відділу кадрів, заступник відповідального секретаря приймальної комісії НУК Анатолій Зубарев, проректор з економічних, юридичних та соціальних питань Олег Дубинський, керівник Центру молодіжної політики НУК Олена Гіржева та голова профспілки студентів НУК Дар’я Лазарева.

«Такі зустрічі є дуже важливими, тому що студенти – головне, що є в університеті, – зауважив Євген Іванович. – Є три складових успішних відносин між університетом і молоддю: взаєморозуміння, взаємопідтримка і взаємодопомога». У формі живого діалогу обговорювалися найактуальніші та найгостріші для студентів питання, такі як випускні екзамени та сесія, працевлаштування під час та після навчання, активність в культурі та спорті, технічне оснащення університету та умови життя у гуртожитку. В свою чергу, ректор університету запропонував відродити «Студентську республіку» та відкрити, так званий, студентський центр, де кожен студент зможе бути почутим, отримати допомогу з різних питань, в т. ч. працевлаштування.

Приємним сюрпризом для студентів Кораблебудівного інституту стало нагородження з нагоди Міжнародного дня студента грамотами за успішне навчання та активність.

Related Posts