• Четверг , 29 Октябрь 2020
Важливі повідомлення

16 листопада заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба вперше відвідав Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова

16 листопада заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба вперше відвідав Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова. Разом з Народним депутатом України Тарасом Кременем він зустрівся з адміністрацією навчального закладу. В ході зустрічі Роман Володимирович ознайомився з основними віхами майже 100-річної історії становлення і розвитку університету, відвідав музей адмірала С.О. Макарова, навчальні аудиторії та лабораторії, Центр міжнародного співробітництва, поспілкувався зі співробітниками та студентами НУК.

У процесі ознайомлення з матеріально-технічною базою університету гості провели ряд зустрічей з представниками студентського профкому та самоврядування. З молоддю обговорювалися питання фінансування студентського дозвілля, програм розвитку, різноманітних проектів та ініціатив з боку адміністрації НУК. Їм розповіли про високих спортивних, наукових і творчих досягненнях студентів і випускників університету. Також представники студентського активу поділилися своїми планами на майбутнє.

Особливо заступника Міністра зацікавив міжнародний вектор розвитку університету, з основними напрямками якого його ознайомив керівник Науково-навчального Центру міжнародного співробітництва Михайло Михайлов. Роман Володимирович поспілкувався з іноземними студентами, відвідав практичні навчальні заняття, на яких китайські студенти презентували і захищали свої економічні і фінансові Стартапи.

З основними напрямками навчальної та наукової діяльності, а також високими результатами приймальної кампанії 2018 року в університеті заступника Міністра ознайомив проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Слободян. Він підкреслив, що з 3600 абітурієнтів, які вступили в НУК в цьому році, більше 2000 стали студентами технічних спеціальностей, безпосередньо пов’язаних з кораблебудуванням, машинобудівної галуззю і енергетикою, морегосподарським комплексом України.

Представник МОНУ і адміністрація НУК на завершення зустрічі обговорили питання відродження Миколаївської морехідної школи в складі університету. Зі свого боку, НУКівці підтвердили повну готовність вже на початку 2019 року відновити навчальний процес та підготовку кадрів у «морехідній школі НУК», а Роман Греба, в свою чергу, — швидке вирішення даного питання в стінах міністерства.

Related Posts