• Понедельник , 28 Сентябрь 2020
Важливі повідомлення

Сеанс одночасної гри під егідою Міжнародної шахової федерації

Серед студентів Факультету економіки моря Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова безліч талановитих, багатогранних особистостей. Наприклад, Пен Лі Мін – міжнародний майстер з шахів, срібний призер чемпіонату України до 20 років, переможець міжнародного турніру «Amager open». На честь 25-річчя Факультету економіки моря він провів сеанс одночасної гри під егідою Міжнародної шахової федерації, в якому взяли участь не тільки аматори, але і вже досвідчені гравці: чемпіонка України серед дівчат до 14 років Алеся Тихонова та тріумфатор численних турнірів Миколаєва Алішер Каримбєков.
Двері затишної аудиторії були відкриті для всіх шанувальників шахів: як економістів, так і представників братніх факультетів та Наукової бібліотеки університету. Дуже високий рівень показав наймолодший гравець – семирічний Михайлик Тимченко.

Урочисто відкрив змагання віце-президент Федерації шахів Миколаївської області, випускник Факультету економіки моря Дмитро Володимирович Горощенко.

Це було справді захоплююче дійство! З нетерпінням чекаємо на нові баталії в стінах університету. Вже незабаром відкриття шахового клубу НУК, ініціатором створення якого став студент групи 2411 Олександр Гальченко, до речі, призер нещодавнього Тижня економічних ігор!

Related Posts