• Понедельник , 28 Сентябрь 2020
Важливі повідомлення

НУК в гостях у МНУ: привезли колегам трохи ПЛЯЖу

Вчора команда НУК ім. адмірала Макарова у складі студентів групи 2141, їхнього викладача дисципліни «соціологія» Анастасії Валеріївни Ткаченко та викладача кафедри філософії та культурології НУК Олени Олександрівни Гончарової, як то кажуть, «зажгла» у стінах дружнього університету МНУ ім. В. О. Сухомлинського.

Колеги з кафедри політології МНУ ім. В. О. Сухомлинського запросили нас взяти участь у організаційно-діяльнісній грі «Вибори в міську раду міста N». За умовами гри необхідно було організувати студентську команду – політичну партію, розробити назву, символіку, програму, агітаційну продукцію. Гра включала у себе чотири етапи. Спочатку треба було представити свою політичну силу, потім – дати відповідь на провокації, далі – презентувати лідерів партій ,а наостанок – попрацювати із виборцями, відповідаючи на їхні численні питання. Як ви розумієте, робота досить копітка. У студентські роки Анастасії Валеріївни та Олени Олександрівни (які, до речі, мають дипломи магістрів політології) на таку роботу групам надавався значний обсяг часу підготовки. У нашій ситуації ми володіли таким ресурсом часу, як один день=). Однак Анастасія Валеріївна та Олена Олександрівна згадали, що і з не таких «політологічних» проблем вони виходили під час своїх сесій, і вдалися до авантюри.

Ініціативу підтримали чудові студенти групи 2141: Володимир Солониченко, Поліна Бугрім, Владислав Бугрім, Артем Зайкалов, а також студент групи 3541 Денис Станішевський. Це молоді люди, з якими надзвичайно приємно мати справу: вміють і виступати, і орієнтуватися швидко у різних ситуаціях, і завзяті, а от почуття гарного гумору — це просто їхнє друге ім’я!

Тож, оскільки час для підготовки був вкрай обмеженим, ми вирішили взяти аудиторію харизмою. Однак – і це важливо! – із дотриманням усіх стандартів ведення політичної кампанії.

Так, ми утворили політичну партію ПЛЯЖ – Партія Лакшері-Яскравого Життя. Основний напрямок роботи партії – прибирання та обладнання миколаївських пляжів, яких у безпечному стані у нашому місті, на жаль, сьогодні не спостерігається.

Чому саме пляжі? Чому не тема собак? Не тема доріг? І, тим паче, не тема славнозвісного миколаївського транспорту?

Тому що, приділяючи увагу саме «пляжній проблемі», ми закриваємо ключові болючі точки Миколаєва. Не вірите? Пояснимо=)

По-перше, екологічна проблема: тут усе зрозуміло. Чисті прибережні території – це очевидний плюс нашої політики.

По-друге, вирішення проблеми з молодіжним житлом. Наш лідер – Адміральський Казимир Макарович (Володимир Солониченко) – пообіцяв, що кожній молодій парі, яка зареєструє свій шлюб на пляжі, ми видаємо палатку. Місце для розташування, земля – необмежена! (Погодьтеся, скільки політичних сил порушували це питання і так і не виконали обіцянок, бо вони були занадто матеріально затратними. Наш Казимир Макарович пропонує тільки реально виконувані рішення!)

По-третє, вирішення проблеми із соціальним захистом пенсіонерів. На пляжах Миколаєва на кожних 100 квадратних метрах сидітиме висококваліфікована бабуся, яка продаватиме миколаївське гарбузове насіння. Звичайно, повний «олдскул» — у газетних «кульочках», сервіс найвищого ґатунку. Отже, бабусі є офіційно працевлаштованими і легально сплачують податки.

По-четверте, стрімкий ріст міської економіки – розвиток пивзаводу «Янтар» до небувалих розмірів! Адже попит на продукцію значно підвищиться, і це слід прогнозувати.

І, по-п’яте, співпрця з іноземними інвесторами. Так, офіційний представник Дональда Трампа в Миколаєві – Хелен Вайтхауз (Гончарова О. О.) – зазначила, що Миколаїв – це надзвичайний стратегічний об’єкт.

— Хелен: Як політик високого рангу я можу дозволити собі відпочивати у будь-якій точці земної кулі. Але я люблю екстремальний туризм. І тому вибір мій пав на Миколаїв. Одного разу я побачила на пляжі дивне світіння і вирішила взяти пробу миколаївського піску та грунту до нас, у США. Наші вчені виявили: специфічний мікс лушпиння від гарбузового насіння, пляшок від пиву «Янтар» та «бичків» від цигарок дає виділення нового газу – жлобіну. Жлобін дає таку купу енергії, яку можна направити на побудову космічних кораблів для дослідження інопланетних рас. Тому ми з Дональдом вирішили налагодити регулярні поставки сміття з миколаївських пляжів до нас, в Америку. Сподіваємось, що партнерство із Казимиром Макаровичем буде довгим і плідним!

Слід віддати належне Казимиру Макаровичу як політику і лідеру: він зміг зібрати навколо себе команду справжніх професіоналів! Так, у партії ПЛЯЖ ви можете побачити такі обличчя:

Катамаран-менеджер – Сухофонтанська Поліна Русланівна,

Релакс-менеджер – Намивський Денис Миколайович

Головний рятівник, менеджер із штучного дихання – Водопойський Владислав Юліанович

Магістр барбекю, шашлик-менеджер Солянішвілі Артем Дмитрович.

Цим людям ви можете довіряти, як самому собі!

Фірмовий стиль партії був дотриманий беззаперечно: шорти, сонцезахисні окуляри, надувне коло, пляжний капелюшок. Емблема- підводна маска з трубкою, через яку проходять повітряні кульки символ того, що на яке б дно ти не опустився, а вихід із ситуації є зажди!

Слід відмітити і роботу Казимира Макаровича та ПЛЯЖу із електоратом: потенційні виборці, які задавали питання, отримали по газетному кульку із гарбузовим насінням, дбайливо загорнутими для людей нашим симпатичним катамаран-менеджером. Дехто із залу почав вигукувати : «Гречку принесли!» Але ми пояснили,що, згідно із дослідженнями американців, гарбузове лушпиння – це і вагомий енергетичний ресурс, а, отже, і ресурс матеріальний. А матеріальні блага повинні бути у народу!

Казимир Макарович та ПЛЯЖ демонстрували і повагу до конкурентів – Української партії справедливості (УПС), Партії реконструкції та розвитку (РТР), Партії «Активна громада» та Партії «Молодь України». Слід віддати належне суперникам – вони були гідними конкурентами і задавали цікаві питання, пропонували різноманітні моделі розвитку Миколаєва. Проте наш гумор і епатаж взяв своє=) За результатами чесних виборів серед усієї присутньої аудиторії ми отримали перше місце!

І тут слід висловити величезну повагу. Повагу до студентів МНУ ім. В. О. Сухомлинського. Вони схвально ставилися до нашої презентації, щиро сміялися над жартами, задавали змістовні питання, і видно було, що наша команда їм сподобалася. Звичайно, у них не тільки як у представників конкуруючих з нами команд, але як і у представників свого ВНЗ, які чисельно нас переважали, була можливість віддати голоси «своїм». Однак вони вчинили так, як вважали за потрібне, тому принцип чесної боротьби був дотриманим на всі 100. У кінці виборів Казимир Макарович потиснув руку лідерам інших партій на знак нашого подальшого партнерства і дружби.

Ми щиро дякуємо кафедрі політології МНУ ім. В. О. Сухомлинського в особі доктора політичних наук, професора Ніколаєнко Наталії Олександрівни за запрошення і надану можливість пограти у вибори , познайомитися з колегами та закріпити плідне партнерство. Сподіваємось, що це партнерство всебічно продовжиться . А від себе впевнено додамо – з радістю запросимо Вас на наші заходи і підтримаємо таку прекрасну традицію гостинності та дружби.

Отже, всі – на ПЛЯЖ у НУК!

Related Posts