• Четверг , 29 Октябрь 2020
Важливі повідомлення

Зустріч з гандбольною командою «РЕАЛ» (Супер ліга)

Сьогодні, 7 листопада, день розпочався в приємний компанії. Ректор НУК ім. адм. Макарова Євген Іванович Трушляков, завідувач кафедри ФВС Олександр Сергійович Яцунський та голова спортивного клубу університету Людмила Миколаївна Вакуліна відвідали тренування гандбольної команди «РЕАЛ» (Супер ліга) . Привід був…
В команді тренуються студентки нашого університету, які посіли ДРУГЕ місце в змаганнях XVII обласних Спортивних ігор 2018-2019н.р. серед студентів ЗВО з баскетболу. Так так з баскетболу, вони у нас кращі у всьому!


Поважні гості висловили слова подяки красуням, нагородили за призове місце Дипломами Миколаївського обласного відділення ( філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та приємними подаруночками.
Євген Іванович подякував спортсменок за майстерність, приголомшливу силу характеру і непохитну волю до перемоги. Олександр Сергійович побажав команді переможного настрою, адже 9-10 листопада у дівчат дуже відповідальна зустріч з львівської «Галичанкою», головне — перемагати і грати без травм.
Людмила Миколаївна побажала добрих емоцій і щирих почутів в особистому житті.
Зустріч пройшла в теплій атмосфері, після чого тренування продовжилися…

Related Posts