• Понедельник , 28 Сентябрь 2020
Важливі повідомлення

Змагання з футзалу в залік Спартакіади серед студентів НУК 2018-2019 н.р.

Протягом двох днів, 20-21 листопада, в спортивній залі ФОК нашого університету проходили змагання з футзалу в залік Спартакіади серед студентів НУК 2018-2019 н.р..

Вісім студентських команд приймали участь в цих змаганнях. Інтрига вирувала на полі з першої до останньої хвилини. Суперники обмінювалися атаками та гострими моментами. З кожним туром ставало все гарячіше… Пристрастей на полі було багато, кожна команда докладала максимум зусиль, щоб схилити шальки терезів на свою користь. Суперники наввипередки поспішали до воріт одне одного та старалися знайти «ключик» до захисту. Команди не залишали шансів супернику і по повній «карали» голами. Насолоджувалась голопадом команда ННІАЕТ в матчі з командою ННГІ (7:1), команда Міжнародного відділу з командою ННІКН та УП (7:2), команда ФЕТБ — в матчі з МННІ (6:1). Останній поєдинок між командами ННІАЕТ та Міжнародного відділу, за І місце, виправдав очікування, і подарував цікаву амбітну гру. Суперники продемонстрували шалене бажання до перемоги. Але спорт виявляє сильніших… Перемога, ПЕРШЕ МІСЦЕ, дісталась команді Міжнародного відділу (3:0).

Наступні місця розподілилися слідуючим чином :
ДРУГЕ місце посіла команда ННІАЕТ,
ТРЕТЄ — команда ННГІ,
ЧЕТВЕРТЕ — команда ННІКН та УП,
П’ЯТЕ — команда ФЕТБ,
ШОСТЕ — команда ФЕМ,
СЬОМЕ — комагда МННІ
ВОСЬМЕ — команда КННІ.
Вітаємо переможців та призерів! Дякуємо всім учасникам змагань за активність і спортивне натхнення! Особлива подяка вболівальникам!

Related Posts