• Пятница , 4 Декабрь 2020
Важливі повідомлення

Зустріч з Григорієм Довганем

На факультеті морського права Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відбулася зустріч з заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області – начальником управління державної виконавчої служби Григорієм Довганем.

Під час зустрічі Григорій Довгань зазначив: «Ми можемо безкінечно довго говорити, що буде краще або цікавіше, але, як кажуть, краще один раз побачити, ніж сто раз почути. І саме зараз, поки ви ще навчаєтесь, ви можете спробувати себе у різних ролях, проходячи практику чи стажування».

Багато питань серед студентів було стосовно умов прийняття на державну службу, а також — державна служба чи приватна практика?, якщо державна служба, то який саме напрям обрати?

Право на державну службу мають повнолітні громадяни України, які вільно володіють державною мовою та яким присвоєно ступінь вищої освіти не нижче: магістра — для посад категорій «А» і «Б»; бакалавра, молодшого бакалавра — для посад категорії «В».

Призначення на посаду державного службовця відбувається за результатом проходження конкурсу, що складається з он-лайн тестування на знання законодавства, розв’язання ситуаційних завдань та співбесіди.

Related Posts