• Понедельник , 28 Сентябрь 2020
Важливі повідомлення

З нагоди 25-річчя Факультет економіки моря НУК імені адмірала Макарова видав яскравий підручник

В Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова відбулася презентація підручника «Економіка моря», автором якого став декан Факультету економіки моря Володимир Парсяк. Підтримати автора прийшли представники адміністрації університету проректори НУК Сергій Слободян та Едуард Хачатуров, студенти, викладачі і випускники Факультету економіки моря, а також почесні гості.

Слід зазначити, що книга присвячена 25-річчю ФЕМ. Тому розпочав зустріч Володимир Парсяк із історії факультету, також згадав про його витоки та значимість, так званої ‘’blue economy” – економіки моря. За словами автора книги, освоєння багатств Світового океану відкриває воістину колосальні можливості для виборювання Україною незалежного їй місця серед провідних країн світу. Тому єдиним правильним рішенням є подальший розвиток даної галузі науки. Також Володимир Никифорович підкреслив, що з наступного року підручник «Економіка моря» буде включений у програму другого курсу економічних спеціальностей.

У другій частині зустрічі Володимир Парсяк подякував усім, хто був причасний та підтримував його на шляху до видання книги. В знак вдячності автор подарував перші екземпляри підручників студентам та бібліотеці НУК імені адмірала Макарова. Також книгу з автографом отримали виконавчий директор Миколаївського регіонального центру підтримки бізнесу Артем Ващиленко, директор компанії «Млечный путь» Петро Мойсол, видатний український художник Владислав Гур’єв, якому належить авторство картини, яка прикрашає обкладинку підручника. Володимир Никифорович з гордістю привітав книгою і своїх випускників: керівника відділу HR «ПАТ КБ ПриватБанк» Світлану Бірзул та директора ООО «Марін Дизайн Інжиніринг Миколаїв» (MDEM) Олену Жукову. Керівник видавничого дому «Гельветика» Олег Головко, в свою чергу, розповів, що підручником «Економіка моря» вже зацікавилися європейські видавництва, тому вже найближчим часом книга буде перекладена англійською мовою.

Related Posts