• Пятница , 4 Декабрь 2020
Важливі повідомлення

В НУК стартували змагання з електронного спорту!

7 листопада в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова в класах навчально-наукового інституту комп’ютерних наук та управління проектами стартували змагання з електронного спорту!

Всеукраїнські змагання з електронного спорту серед здобувачів вищої освіти “Ukrainian University Open 2018” по DOTA 2 та League of Legends проводяться в Україні вперше (ознайомитися з положенням можна тут www.facebook.com/groups/kafedraiust/permalink/928930640635281/ ):
02-07 листопада — кваліфікація в закладах вищої освіти;
08-12 листопада — онлайн етап серед команд ЗВО на порталі ESM.zone;
17 листопада — фінальна частина змагань в актовому залі Національного університету фізичного виховання та спорту України (м. Київ).

У кваліфікаційному відборі НУК прийняли участь 8 команд з різних структурних підрозділів. Слід зауважити, що навіть кваліфікаційні ігри мають в НУК статус міжнародних — до складу однієї з наших команд входять лише студенти з Туркменістану.

Привітати учасників та побажати їм успішного старту прийшли проректор з науково-педагогічної роботи НУК Сергій Олегович Слободян та директор ННІ КНУП Тетяна Анатоліївна Фаріонова.

За результатами жеребкування були виявлені пари команд для кваліфікаційних випробувань. Змагання тривали з 15:00 до 24:00 в режимі до 2-х перемог в серії з 3-х ігор. Журі у складі: доцент кафедри ПЗАС Людмила Олексіївна Латанська (голова), доцент кафедри ПЗАС Володимир Костянтинович Кошкін, доцент кафедри ПЗАС Андрій Володимирович Пухалевич, старший викладач кафедри ІУСТ Ганна Сергіївна Морозова, студентка групи 2147 ст Анастасія Брятко визначили команди, що вийшли до наступного етапу:
по DOTA — «NUOS» та «Ibiza»,
по League of Legends — «NUOS» та «Bongocats».

Наступні ігри пройдуть за розкладом:
10 листопада, субота 1/64 — 15:00
1/32 — 16 :20 (bol1)
1/16 — 17:30 (bol3)
1/8 — 20:00 (bol3)
11 листопада, неділя 1/4 — 16-00
1/2 — 18-30

Адміністрація висловлює подяку групі технічного та організаційного забезпечення у складі викладачів, співробітників та студентів ННІ КНУП Сергія Михайловича Божаткіна, Вікторії Анатоліївни Гусєвої-Божаткіної, Володимира Костянитновича Кошкіна, Тетяни Валентинівни Тимофєєвої, Олени Петрівни Шандригіної, Володимира Плєханова, Олександра Шакули, Ірини Яковлєвої, Ганни Склярук.

Бажаємо нашим спортсменам гарної гри та перемоги!

Related Posts