• Пятница , 4 Декабрь 2020
Важливі повідомлення

Ректорський аудит

Напередодні старту нового навчального року до Факультету економіки моря завітали ректор Є.І. Трушляков та голова профспілки викладачів та співробітників А.М. Тубальцев.

Мета відвідування – перевірка готовності підрозділу до зустрічі студентів.

На питання, які виникли, відповідали завідувачі кафедр економіки та організації виробництва (О.П. Гурченков), економічної політики і безпеки (Г.В. Єфімова), менеджменту (І.О. Іртищева), фінансів (Г.К. Рогов) та бухгалтерського обліку і економічного аналізу (О.В. Погорєлова).

А обов’язки екскурсовода виконував декан – д.е.н., професор В.Н. Парсяк.

Аудитори оглянули навчальні аудиторії, кафедри, навчальні кабінети.

Наголошено, що керуючись затвердженими процедурами системи управління якістю, яка впроваджена на факультеті, адміністрація та керівництво базових підрозділів створили умови праці та навчання, які цілком відповідають європейському рівню.

Тож, не випадково, що молоді люди, які закінчили цьогоріч школи або отримали дипломи молодшого спеціаліста, обрали саме Факультет економіки моря для здобуття вищої освіти.

У своєму виступі на зборах трудового колективу, ректор щиро подякував команді ФЕМ за плідну працю та сформулював низку завдань, вирішення яких сприятиме науковій та навчальній роботі.

Слова захоплення від побаченого і почутого пролунали з вуст очільника профспілки: «Радо перебувати серед людей, – наголосив він, – які не жаліються на проблеми, а згуртовано та у доброму гуморі шукають можливості для їхнього подолання».

Related Posts