• Понедельник , 28 Сентябрь 2020
Важливі повідомлення

Реабілітація Єгора Лябаха

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова допоміг провести реабілітацію Єгора Лябаха, який постраждав в ДТП. Як розповів проректор з науково-педагогічної, адміністративної роботи і розвитку ВНЗ Едуард Хачатуров, про долю цього хлопця з Мелітополя дізналася вся країна, за допомогою програми «Стосується кожного», що виходить на телеканалі «Інтер». Саме там розповіли, про юнака, а вже згодом до НУК ім. адмірала Макарова звернулися з проханням допомогти.
«До нас офіційно звернулися представники Миколаївської міської ради, з проханням допомогти знайти житло для Єгора Лябаха та його бабусі. Ми знайшли варіант, як допомогти цій родині», – сказав проректор з науково-педагогічної, адміністративної роботи і розвитку НУК ім. адмірала Макарова. 

Як підкреслив Едуард Хачатуров, НУК ім. адмірала Макарова надав житло, де постраждалий Єгор Лябах разом с бабцею мешкали півроку. В цей час 16-річний юнак пройшов курс реабілітації, де крім спеціальних вправ йому призначили дієту. За словами спортивного тренера Віктора Коцюбинського, стан Єгора вдалося покращити. На думку реабілітолога, є великі шанси на відновлення 16-річного хлопця.
«Дуже великі шанси є у юнака відновитися. Він за півроку зміг покращити свій стан. А якщо постійно займатися, проходити реабілітацію, дотримуватися призначеної дієти, Єгор може одужати швидше. Все в руках Всевишнього», – впевнений Віктор Коцюбинський.

«Я хочу сказати величезне дякую всім тим людям, котрі допомогли Єгору пройти реабілітацію в Миколаєві. В мене просто не вистачає слів аби віддячити всім, хто протягнув руку допомоги. І сльози, і радість від того, що так безкорисно допомогли. Я від чистого серця кажу спасибі всім тим, хто допоміг», – сказала бабуся Єгора Лябаха – Полина Найдьонова.

Related Posts