• Понедельник , 28 Сентябрь 2020
Важливі повідомлення

Звіт про проведення засідання секції “Інформаційні технології та управління проектами в промисловості, освіті та соціальній сфері”

19 жовтня 2018 році в рамках ІХ Міжнародної науково-технічної конференції “Інновації в суднобудуванні та океанотехніці” відбулося засідання секції “Інформаційні технології та управління проектами в промисловості, освіті та соціальній сфері”.

Відкрила засідання голова секції директор ННІКНУП, к.т.н., доцент Фаріонова Т.А. Учасники конференції вшанували хвилиною мовчання пам’ять про керманича інституту та незмінного голову секції Кошкіна Костянтина Вікторовича, Заслуженого діяча науки i техніки України, Лауреата Державної премії України в галузі науки i техніки, доктора технічних наук, професора.

В програмі конференції було представлено 17 тез доповідей науковців, аспірантів та магістрів кафедр Навчально-наукового інституту комп’ютерних наук та управління проектами. Відбулися цікаві дискусії з актуальних питань сучасного стану моделювання систем, розробки програмного забезпечення та управління проектами. Слід відмітити, що науковці представляли результати своїх досліджень як державною так й англійською мовами (Makarova L.M., Andreeva A.S. Information technology for size estimation of web-applications implemented in Java). Більшість докладів визвали жваві обговорення та наукові дебати. Засідання пройшло у дружній та теплій атмосфері.

Бажаємо всім учасникам ІХ Міжнародної науково-технічної конференції “Інновації в суднобудуванні та океанотехніці” творчих успіхів та наукових досягнень. Чекаємо на зустріч в наступній році на ювілейній конференції!

Related Posts