• Понедельник , 28 Сентябрь 2020
Важливі повідомлення

Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Проблеми соціально-гуманітарних наук»

Сьогодні відбулася друга Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Проблеми соціально-гуманітарних наук», що проводилась кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін Навчально-наукового гуманітарного інституту в співдружності з кафедрами політології, психології Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського.

Було подано більше ста доповідей студентів із Миколаєва, Херсона, Одеси, Сум, Харкова. Тематика пленарних доповідей була найрізномінітніша: від питань морального виховання студентів, сучасних ціннісних орієнтирів молоді; проблем гібрідної війни до образу ідеальної дівчини очима студентів НУК. Не менш розмаїтими та яскравими були доповіді на секційних засіданнях за напрямами «Педагогіка вищої школи в контексті євроінтеграції», «Психолого-педагогічні проблеми становлення особистості», «Політична та історична думка України та зарубіжжя», «Соціальні проблеми сім’ї і молоді», «Лінгводидактика (розробка електронних навчально-методичних матеріалів)».


Щиро дякую студентам за здійснену наукову роботу, яскраві доповіді та живий свіжий погляд на актуальні проблеми соціально-гуманітарних наук. Дякую науковим керівникам за серйозну підготовку молодих науковців та усім, хто був активним організатором цього наукового свята і сприяв йому, С.О.Слободяну, О.В.Бобіні, Н.О.Ніколаєнко, М.В.Челушкіній, О.Ю.Кравчук, О.С.Сонечко, А.В.Ткаченко, О.А.Семенюк, О.П.Гурченкову, Н.М.Філіпповій, К.Равінському. Вадим Кирчев за цікавість до проблем соціально-гуманітарних наук та пам’ятне відео, яке ми невдовзі продемонструємо.

Related Posts