• Четверг , 29 Октябрь 2020
Важливі повідомлення

Нові танкери та балкери розробляють в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова

Захист дипломних робіт за спеціальністю «135 Суднобудування» пройшов в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова, 25 жовтня. Свої наукові розробки захищали 13 студентів з Китаю. Як розповів керівник міжнародного відділу НУК Михайло Михайлов, 9 із них продовжать навчання у університеті в магістратурі, а ще декілька хочуть закінчити аспірантуру.

Головним завданням дипломних робіт була розробка суден, танкерів, балкерів. З чим усі студенти успішно впоралися. Викладачі кафедри «Технології суднобудування» відмітили, що підготовка дипломних робіт була проведена дуже якісно. І не дивно, що виступаючі не лише захистилися, а і отримали високі бали. Особливо запам’яталася робота китайського студента Єна Хуі, який розробив проект бурового судна, яке здатне бурити до 1500 метрів «Мені дуже сподобалося працювати над новим проектом бурового судна. Я в захваті від своєї професії, і в майбутньому планую займатися суднобудуванням. Я дуже вдячний викладачам НУК за свої знання,» – сказав студент НУК ім. адмірала Макарова Єн Хуі. 

Сьогодні в світі йде боротьба за кваліфікованих суднобудівників. Тому за студентами, які обрали саме цю професію, йде так зване «полювання». Більшість суднобудівних компаній потребують кваліфікованих кадрів. На цьому заході були присутні представники однієї з таких компаній: ООО “Марін Дизайн Інжиніринг Миколаїв” (MDEM).


«Я дуже рада, що мала нагоду бути присутньою на захисті дипломних робіт. Тепер я точно знаю, що є люди, які зможуть вивести індустрію суднобудування на новий рівень. Ми з нетерпінням чекаємо на таких студентів в нашій компанії та раді плідній співпраці з НУК ім. адмірала Макарова,» – сказала директор компанії MDEM Олена Жукова.

 

Related Posts