• Пятница , 4 Декабрь 2020
Важливі повідомлення

Колисанка титанів

Є у кожного вченого спогади про щасливі часи наукових розвідок. Певен, що, як мінімум, частина з них була витрачена на ретельне вивчення робіт попередників. А відбувалося це знайомство із знаннями, накопиченими людством, у бібліотеках. Пригадуєте: розмови пошепки, шелест сторінок, читання, роздуми і знову читання.

З новими інформаційними технологіями багато що змінилося у нашому житті, але атмосфері бібліотечного залу альтернатив не існує!

Про це говорив учасникам Всеукраїнської науково-практичної конференції «Науково-комунікаційний простір бібліотеки ЗВО: вимоги часу та реалії», яка відбулася у Національному університеті кораблебудуванні, декан Факультету економіки моря, доктор економічних наук, професор Парсяк В.Н.

Зі щирою вдячністю за допомогу та підтримку передав він представникам теперішньої генерації книжкових вартових свої останні роботи:

✔️ підручник «Маркетинг: сучасна концепція та технології»;

✔️ монографію «Інноваційний аутсорсинг в управлінні мультисервісним інжиніринговим підприємством» (у співавторстві з к.е.н. О.Ю. Жуковою та д.т.н., професором Ю.Д. Жуковим).

Гарних, вдумливих їм читачів!

Related Posts