• Понедельник , 28 Сентябрь 2020
Важливі повідомлення

Від нас пішов, Плужник Геннадій Михайлович

З глибоким жалем повідомляємо про сумну звістку. Від нас пішов, у кращій світи, Плужник Геннадій Михайлович.

Плужник Геннадій Михайлович народився в місті Кривий Ріг в 1941 році. Після закінчення школи з  В 1964 році закінчив  Дніпропетровське художнє училище, працював головним художником ремонтного заводу ім. Дзержинського. В 1975 р. закінчив Московський поліграфічний інститут. В цьому ж році приїхав до м. Миколаєва, працював на Миколаївському художньо-виробничому комбінаті, спочатку  художником оформлювачем, потім – директором.

В 1989 році був прийнятий  в національну Спілку художників України, а  з 1992 по 1994 рік був відповідним секретарем правління Миколаївського відділення спілки художників України.

Понад п’ятдесяти років працював у мистецтві як художник-пейзажист, автор багатьох творчих праць. Особливо запам’ятається Геннадій Михайлович як майстер українського пейзажу. Був учасником багатьох Всеукраїнських, міських виставок, а також міжнародних – в Сіетлі, Москві, Берліні. Неодноразово відбувались персональні виставки Г. М. Плужника.

З 1999 р. по 2017  р. працював  старшим викладачем кафедри дизайну. Геннадія Михайловича поважали та любили студенти, він передав свій досвід не одному поколінню. Геннадій Михайлович був одним з найкращих педагогів якого цінували колеги і студенти за його талант, професіоналізм, досвід, і високу духовну культуру.

Пам’ять про чудову людину, яку любили студенти, колеги, друзі буде жити в наших серцях і в його чудових роботах.

Related Posts